niedziela, 30 stycznia 2011

Dictionary of Gardens (2)  Na samiutkim początku chciałabym podziękować na wszystkie życzenia przesłane Wojtusiowi. Zarówno za te pozostawione tutaj na blogu, jak i pozostałe przesłane różnymi  możliwymi drogami. Dziękujemy z całego serca. Miło się robi, gdy są osoby, które pamiętają, myślą i świętują razem z nami.

   Urodziny Bąbla były ponad tydzień temu, więc teraz czas przejść do rzeczywistości i pochwalić się tym, nad czym pracowałam w ostatnim tygodniu. Jak tytuł posta mówi - pracowałam nad słowniczkiem ogrodowym na kanwie Michaliny. I udało mi się ją wysłać w terminie, z czego jestem niezmiernie dumna.
Oczywiście na początku była plama:  Krzyżyki bardzo miło się stawiało, mimo iż było sporo odcieni zieleni, to jednak one nie męczyły. Gdy pojawiły się kontury to obrazek zyskał bardzo wiele. Wyeksponowane detale, malutki domek i różowe kwiaty ... fantastyczne:  Cała kanwa Michaliny przedstawia się na razie bardzo skromnie, gdyż jest to dopiero drugi obrazek, ale z każdym kolejnym będzie ładniejsza:  W sobotnie przedpołudnie kanwę wysłałam dalej - do Agulki77. Agnieszko - niebawem spodziewaj się przesyłki ;). Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że na razie nie stwarzam żadnych opóźnień. Oby tak dalej ...

6 komentarzy :

 1. No znając Ciebie to na uszach staniesz, a terminu dotrzymasz :O)
  Oby tak dalej.
  A słowniczek coraz piekniejszy!!

  OdpowiedzUsuń
 2. W tym RR nie biorę udziału, ale z przyjemnością oglądam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. spokojnie czekam na przesyłkę, Twoja kanwa też dalej poleciała

  OdpowiedzUsuń
 4. Całkiem sympatyczny obrazek :).

  OdpowiedzUsuń
 5. Przesyłka dotarła. Dziękuję bardzo za załączniki. Ale śliczne koraliki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Właśnie zaczęłam poszukiwania moich RR-ów. Jak miło widzieć, że się nie opóźniasz z pracami. NIe to co ja :)
  Mam nadzieję, że te 2 gardensy już do Ciebie dotarły.

  Pzdr słonecznie
  Michalina

  OdpowiedzUsuń