piątek, 21 stycznia 2011

Kochanej Babci, Kochanemu Dziadkowi  I mamy 21 stycznia. Dzień naszych kochanych babć. Ja niestety nie mam już żadnej. Szkoda ... babcie są fajne. Ale za to Wojtuś ma dwie Babcie i jednego Dziadzia. Te ważne dni będą dla Wojtusia pierwszymi, dlatego pomyślałam, że Seniorzy powinni dostać coś od wnusia, a nie idąc na łatwiznę - kupionego w sklepie - dla tej kochanej osoby (jak namawiają reklamy), lecz coś takiego, co można zatrzymać, co przekaże to, co w takich chwilach jest ważne.
  Wojtek jest dzieckiem niespełna rocznym, więc jego zdolności manualne są na takim poziomie na jakim są - nic sam konkretnego by chłopak nie zdziałał. I tutaj wkroczyła mama. Wymyśliłam sobie, że zrobię kartki - takie laurki dla Babć i Dziadka ze stemplami. Za pieczątki posłużyły mi rączki i stópki mojego Szkraba. Kilka prób było bezowocnych  zakończonych zamazaną kartką. Ale w końcu się udało. Zrobiliśmy 3 kartki.
Oprócz odbitych rączek i stópek użyłam brzegowy dziurkacz jak również dziecięce naklejki.

  Wszystkie 3 karteczki prezentują się następująco:


  Wewnątrz każdej umieściłam zdjęcie Wojtusia i miły wierszyk. Ja jestem zadowolona z efektu końcowego. Mimo, iż nie jest to żadne arcydzieło, to jednak wierzę, iż spodoba się obdarowanym.

Kartki dla Babć są prawie identyczne - różni je tylko naklejka.

Tak jak Babcie dostały rączki - to Dziadziuś dostał stópki:
Karteczki zgłaszam do Szufladowego wyzwania - Dzień Babci i Dziadka.

4 komentarze :

 1. Świetny pomysł, karteczki fantastyczne!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Taka karteczka "rozlozy dziadkow na lopatki",,,swietna .Dziekujemy za udzial w zabawie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudne karteczki. Bardzo fajny pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno się spodobają.
  Smykowe pierwsze kartki też takie były, babcia do tej pory przechowuje tę karteczkę z taką małą stópką... to cenna pamiątka

  OdpowiedzUsuń