środa, 13 marca 2013

Wzywam wiosnęSzanowna Pani Zimo - Pani już dziękujemy. Chcemy słonka, ciepełka .. śnieg proszę przetransportować w te rejony globu, gdzie powinien leżeć. Proszę dobrowolnie oddać władzę Pani Wiośnie.  Czy Wy też już nie możecie doczekać się tego momentu, gdy ściągniecie te warstwy wszystkich ubrań - czapki, szaliki, kurtki, swetry ukryte gdzieś pod spodem i do tego ciepłe buty. Ja już mam ogromną chęć ubrać coś lżejszego, ale dziś to nie wchodzi w grę. Patrzę na termometr i z przerażeniem widzę - dwanaście stopni - na minusie!!!! Koszmar. Przed szóstą obudziła mnie piaskarka, wczoraj pług odśnieżający chodniki - także przed szóstą. Wrr. 

  Aby jakoś przyczynić się do wywołania Wiosny postanowiłam zrobić kolczyki. Powstały w niedzielny wieczór, szybko, sprawnie, nie tak całkiem bezboleśnie, gdyż igła trafiała kilkakrotnie w paluchy, ale są. W słonecznych kolorach - wg wzoru Extrano:


   Użyłam  trzech kolorów koralików Superduo: Jet Matte, Lemon i Matte Olivine a także Toho 11o w kolorze Transparent Frosted Citrus Spritz.
Miłego dnia Wam życzę


3 komentarze :

 1. Pod każdym słowem do Pani Zimy podpisuje się!!!
  A z tymi piaskarkami i pługami szczerzę Ci współczuje, jak idę rano do pracy i widzę jak jeździ traktor to myślę o Tobie i mnie szlag jasny by trafił. Gorąco pozdrawiam w ten zimowy jeszcze dzień.

  OdpowiedzUsuń
 2. A kolczyki bardzo ładne ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytanie zaczynam od oglądania i w pierwszym momencie pomyślałam, że to gałązki forsycji! Super! Od paru miesięcy ja też się zakoralikowałam :-)

  OdpowiedzUsuń