sobota, 30 lipca 2011

Serduszko

  Siedzę sobie właśnie i wspominam. Za oknem gra jakiś lokalny rockowy zespół. Przyjechał autobus i chętni oddają krew. Rok temu i my potrzebowaliśmy krwi dla naszego Wojtka. Znalazły się osoby, które pomogły. I tak, równo rok temu - 30 lipca 2010 roku nasz Bąbel został zabrany na salę operacyjną. Oddałam go w ręce kardiochirurgów. Operacja prawie pięciogodzinna zakończyła się sukcesem. Dziura w serduszku została zaszyta. Dziś wspomnieniem jest niemała blizna na klatce piersiowej i kilka innych drobniejszych. Ale nie są one ważne, po prostu przyzwyczailiśmy się do ich widoku. Najważniejsze jest to, że nasz synek żyje, że walczył dzielnie, że jest z nami.
  Wspominając te chwile mam oczy pełne łez - łez szczęścia. Powikłań nie było żadnych, nastąpiła znaczna poprawa, więc tylko pozostaje nam się cieszyć, gdyż Wojtek broi jak to chłopiec w jego wieku. Uśmiech nie schodzi mu z buzi ... po prostu nasze małe Słoneczko daje nam tyle szczęścia ile może dać dziecko rodzicom ...10 komentarzy :

 1. Dobrze, że wszystko skończyło się szczęśliwie :)

  http://anek73.blox.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Najważniejsze, tak jak piszesz, że jest z Wami.
  Muszę iść się przebadać, czy mogę krew oddawać - od dawna nosiłam się z tym zamiarem, ale ciąże, karmienie uniemożliwiały. A może się komuś przydać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z całego serca życzę, by już zawsze tak było - razem w zdrowiu i uśmiechu!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobrze, że te najtrudniejsze chwile już za wami, że są już tylko niemiłym wspomnieniem. Oby już teraz Wojtuś zdrowo się rozwijał i rósł na pociechę rodzicom.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wojtuś jest szczęściarzem, że ma taką mamusię. Gorąco pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobrze, że te złe chwile są już tylko wspomnieniem! Wszystkiego dobrego dla Was, a dla Wojtusia dużo zdrówka, niech Wam rośnie na pociechę!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Pamiętam Twój niepokój z tamtego okresu.Śledzę na bieżąco Wasze zdrówko i rozwój Wojtusia, trzymając oczywiście kciuki.
  Jesteś dzielna.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Uściski dla Wojtusia i dla Ciebie:) I niech ten uśmiech nie schodzi z Waszych twarzy!

  OdpowiedzUsuń
 9. Najważniejsze że te ciężkie dni macie już za sobą, dużo zdrówka dla Wojtusia i szczęśliwych rodziców :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziekuję Wam za tyle ciepłych słów.

  OdpowiedzUsuń