piątek, 2 marca 2012

Karteczkowo

  Ostatnio (czyli w miniony weekend) szykowałam karteczki dla dwóch osób. Bratanica Małża miała imieniny. Jest fanką jednej postaci animowanej, więc nie mogło zabraknąć tego psotnika:

  Nie chciałam przedobrzyć z tą karteczka, dlatego nie ma jakiś dodatkowych ozdób - bo niby po co? Wydaje mi się, że w takim stanie jest całkowicie OK. Obdarowanej przypadła do gustu - a to najważniejsze.


  Kolejna kartka - już dla osoby dorosłej. Pomyślałam o kopertówce i tak tez podeszłam do realizacji zamierzenia. Oczywiście obraz całościowy kształtował się w trakcie pracy, którą to jak zwykle kontynuowałam bez żadnego planu - ot, cała ja.

  Kartka "poleciała" do Magdy wraz z drobnym upominkiem. Co to było? Ciekawi? - nie pozostaje Wam nic innego, jak tylko tam zajrzeć ;-)
  Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa, miłe komentarze, które tutaj zostawiacie. Dajecie mi takiego "kopniaka" do dalszej pracy, że nie pozostaje mi nic innego, jak tylko zakasać rękawy i tworzyć, tworzyć . Dziękuję.

6 komentarzy :

 1. Pięknie zaprojektowane i wykonane!

  OdpowiedzUsuń
 2. Karteczka bardzo ładna ale kopertówka wprost powalająca. Nie ograniczaj się, zostawiam "kopniaka" i twórz bo masz talent :)

  Pozdrawiam Ania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. piękne, nie przesadzone, w dobrym guście :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękne! Czuję się bardzo wyróżniona :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne kartki :) Ja też dojrzewam do zrobienia swojej pierwszej kopertówki. Ciekawa jestem , którym sposobem robiłaś swoją ?

  OdpowiedzUsuń