wtorek, 30 października 2012

Zimowa kartka świąteczna  Patrzę przez okno i widzę ten sypiący śnieg. W sumie to u nas pierwszy raz tej jesieni. Widziałam zdjęcia i materiały filmowe z innych rejonów kraju, gdzie sypało nieźle. U nas do tej pory było ślicznie, tak jesiennie - złoto, czerwono - słonecznie i uroczo. A teraz białe płaty sypią się z nieba. Nic na chodnikach nie zostaje, gdyz temperatura dodatnia - ale ogólnie jakoś niemiło już się robi. I coraz zimniej - brrr.

  U nas natomiast powstała kolejna świąteczna kartka. Kolejne połączenie Małżowego haftu i dodatków papierowych przymocowanych przeze mnie.

  Uprzejmie proszę o niezwracanie uwagi na French knoty, które są oczami tego latającego chłopca. Wyszły troszkę za duże - pewnie o jedno zakręcenie nitki na igle za dużo. Ale - muszę Wam powiedzieć, że Małż jest bardzo pojętnym uczniem i supełki robi już całkowicie z pamięci. Wystarczyła jedna moja prezentacja i juuż mu po prostu idzie. Robota "pali się' w rękach. 


   Pomyślałam, że haft ten będzie się ładnie prezentował w takiej zimnej tonacji - niebiesko - białej:  Perłowy papier ładnie sie mieni dodając takiego świątecznego blasku. Śnieżynki wytłaczane w folderze do embossingu, pozostałe wycinane przy użyciu dziurkaczy ozdobnych. Kropelki perełek w płynie są taką kropką nad "i".

I całość, która prezentuje się następująco:  Mnie sie podoba, ciekawe jak Wam?


Pozdrawiam cieplutko10 komentarzy :

 1. Pewnie, że się podoba!Ten Małż to zdolna bestia:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna... Podziwiam zdolności Małża. Pozdrowienia dla Waszego jak widać zgranego duetu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No tandem to Wy tworzycie nieziemski, hafcik super, a karteczka wspaniała.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudna karteczka:)Hafcik prześliczny:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kartka bardzo oryginalna:D Wygląda super!

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczna kartka, pięknie dobrane elementy. Też lubię połyskliwy papier stosować w takich karteczkach!

  OdpowiedzUsuń
 7. Małż wyszywa ? no to szacun i ukłon ;-)

  OdpowiedzUsuń