wtorek, 15 lipca 2014

The Country Diary of An Edwardian Lady i Mysz Urodzinowa ;-)  Dawno, dawno temu ;-) przy pierwszej wymiance hafciarskiej otrzymałam cudną zakładkę do książki. Całkiem niedawno zakładka ta w dziwny sposób zaginęła, a pomógł jej w tym mój Synek. Jest gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;-). Dlatego musiałam zrobić nową dla siebie, gdyż uwielbiam te haftowane cuda zamiast kawałka kartki w książce, które zastępczo używałam.  
  Wykorzystałam zestaw The Country Diary Of An Edwardian Lady, który był dołączony do numeru 192 The World of Cross Stitching. Kanwa była paskudnie oporna, strasznie zbita, ciężka do pracy, ale się udało. Z efektu końcowego jestem bardzo zadowolona:  Cudna polna koniczyna w towarzystwie cytrynowego motyla. Czego chcieć więcej? Może więcej czasu na lekturę? ;-)Zakładkę zgłaszam do Wyzwania Szuflady, którego tematem są polne kwiaty.
 Powstała też mała urodzinowa myszka, która niedługo poleci do uroczej trzylatki :-)  Wzór autorstwa Lucie Heaton pochodzi z The World Of Cross Stitching numer 217Pozdrawiam serdecznie 

4 komentarze :